Strona główna » Dokumenty » Uchwały Rady » zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia dla terenu miasta i gminy Borek Wlkp. liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych zawierających powyżej 4.5% alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscami sprzedaży oraz określenia zasad usytuowania na terenie miasta i Gminy Borek Wlkp. miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia dla terenu miasta i gminy Borek Wlkp. liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych zawierających powyżej 4.5% alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscami sprzedaży oraz określenia zasad usytuowania na terenie miasta i Gminy Borek Wlkp. miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

Numer uchwały: 118
Numer sesji: 17
Rok: 2008


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Uchwały Rady
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Jolanta Majchrzak
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2008-03-06
Wprowadzony do BIP dnia: 2008-03-19
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza