Strona główna » Dokumenty » Obwieszczenia » OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej w miejscowości Bruczków.

OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej w miejscowości Bruczków.

Numer dokumentu: 7624/6/2008
Rok: 2008-08-14

Na podstawie art. 61 par. 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeksu Postępowania Administracyjnego Burmistrz Borku Wielkopolskiego zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej w miejscowości Bruczków.
W związku z powyższym informujemy strony postępowania, że mogą w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp. ul. Rynek 1, pokój nr 1 w godzinach: poniedziałek 800-1600 wtorek-piątek 700-1500 zapoznać się z wnioskiem oraz zgłosić wnioski dowodowe, ewentualne uwagi i zastrzeżenia, w terminie 14 dni od dnia ukazania się niniejszego obwieszczenia.

Burmistrz Borku Wlkp.
Informacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Obwieszczenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Mirosław Twardowski
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2008-07-15
Wprowadzony do BIP dnia: 2008-08-01
Ilość zmian wpisu: 1 - pokaż poprzednie wersje


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza