Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » INFORMACJA O PROGRAMIE „UCZEŃ NA WSI”

INFORMACJA O PROGRAMIE „UCZEŃ NA WSI”Gmina Borek Wlkp. po raz drugi przystępuje do realizacji pilotażowego programu "UCZEŃ NA WSI - pomoc w zdobywaniu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie oraz gminy miejsko-wiejskie" ogłoszonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W związku z tym Burmistrz Borku Wlkp. wyznacza termin od 18 sierpnia do 30 września 2008r. na składanie wniosków o dofinansowanie nauki uczniów niepełnosprawnych (schorzenie narządu ruchu, słuchu, wzroku, upośledzenie umysłowe i inne) zameldowanych na terenie gminy Borek Wlkp., posiadających ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Możliwość dofinansowania dotyczy także osób zamieszkujących w obwodzie danej szkoły, a realizujących obowiązek nauki poza szkołą i spełniających wyżej wymienione kryteria.
Wnioski można pobierać w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp., Pokój nr 1.

Kompletnie wypełnione wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp., Pokój nr 9.
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Mirosław Janowski
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2008-08-25
Wprowadzony do BIP dnia: 2008-08-25
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza