Strona główna » Dokumenty » Uchwały Rady » w sprawie: uchylenia Uchwały Nr XIX/150/2008 Rady Miejskiej Borku Wlkp. z dnia 30 maja 2008 w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na dofinansowanie przedsięwzięcia p.n. „Rozbudowa i remont kapitalny budynku ratusza oraz zagospodarowanie rynku na plac reprezentacyjny z drobnymi obiektami handlowymi, zielenią, drobnymi obiektami małej architektury wraz z nowym oświetleniem”.

w sprawie: uchylenia Uchwały Nr XIX/150/2008 Rady Miejskiej Borku Wlkp. z dnia 30 maja 2008 w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na dofinansowanie przedsięwzięcia p.n. „Rozbudowa i remont kapitalny budynku ratusza oraz zagospodarowanie rynku na plac reprezentacyjny z drobnymi obiektami handlowymi, zielenią, drobnymi obiektami małej architektury wraz z nowym oświetleniem”.

Numer uchwały: 207
Numer sesji: 26
Rok: 2008


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:

- osoby:Wpis archiwalny - zobacz aktualny
Typ dokumentu: Uchwały Rady
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Mirosława Kozłowska
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2008-12-30
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-01-05
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza