Strona główna » Dokumenty » Publicznie dostępny wykaz danych o środowisku » Publicznie dostępny wykaz danych o środowisku - formularz E - Raporty oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, Analizy porealizacyjne, Przeglądy ekologiczne,Raporty o bezpieczeństwie, Dokumentacje mierniczo-geologiczne zlikwidowanych zakładów górniczych, Informacje o wytwarzanych odpadach oraz o sposobach gospodarowania wytworzonymi odpadami, Dokumenty sporządzane na potrzeby ewidencji odpadów » Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko polegającego na budowie gminnego punktu gromadzenia odpadów problemowych na terenie działki 73/77 obręb 0001 – Borek Wielkopolski, Gmina Borek Wielkopolski.

Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko polegającego na budowie gminnego punktu gromadzenia odpadów problemowych na terenie działki 73/77 obręb 0001 – Borek Wielkopolski, Gmina Borek Wielkopolski.

Numer karty: -


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:

- osoby:

Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza