Strona główna » Dokumenty » Obwieszczenia » Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dotyczące budowy pawilonu dla 35 osób Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie wraz ze zbiornikami na gaz płynny na terenie działki nr 35/2 położonej w Zimnowodzie, obr. Zimnowoda, gmina Borek Wlkp.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dotyczące budowy pawilonu dla 35 osób Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie wraz ze zbiornikami na gaz płynny na terenie działki nr 35/2 położonej w Zimnowodzie, obr. Zimnowoda, gmina Borek Wlkp.

Numer dokumentu: 73311/4/2010
Rok: 2010


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Obwieszczenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Donata Drukarczyk
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2010-08-12
Wprowadzony do BIP dnia: 2010-08-12
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza