Strona główna » Dokumenty » Obwieszczenia » Obwieszczenie Burmistrzo Borku Wlkp. wszczęciu postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dotyczące przyłączenia do sieci elektroenergetycznej obiektu: linii SN-15 kV; stacji ransformatorowej SN/nN, linii nN-0,4 kV w miejscowości Leonów do działki nr 267/1 w obrębie Siedmiorogów II.

Obwieszczenie Burmistrzo Borku Wlkp. wszczęciu postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dotyczące przyłączenia do sieci elektroenergetycznej obiektu: linii SN-15 kV; stacji ransformatorowej SN/nN, linii nN-0,4 kV w miejscowości Leonów do działki nr 267/1 w obrębie Siedmiorogów II.

Numer dokumentu: OŚGK.73311/6/2010
Rok: 2010


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Obwieszczenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Donata Drukarczyk
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2010-09-07
Wprowadzony do BIP dnia: 2010-09-07
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza