Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Wyniki konsultacji projektu uchwały w sprawie: określenia warunków i trybu finansowego wspierania rozwoju sportu w Gminie Borek Wlkp.

Wyniki konsultacji projektu uchwały w sprawie: określenia warunków i trybu finansowego wspierania rozwoju sportu w Gminie Borek Wlkp.


Przedmiotem konsultacji był projekt uchwały w sprawie: określenia warunków i trybu finansowego wspierania rozwoju sportu w Gminie Borek Wlkp.
Konsultacje rozpoczęto 29 października 2010 r. i zakończono 5 listopada 2010 r.
Opinie i wnioski można było składać w formie pisemnej w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp. lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres maila: borekwlkp@borekwlkp.pl.
Konsultacje ogłoszono na stronie internetowej Gminy i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Stwierdza się, że w w/w konsultacjach nie wpłynęła żadna opinia czy wniosek.

Burmistrz Borku Wlkp.
/-/Marian Jańczak
Informacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Alicja Łopatka
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2010-11-08
Wprowadzony do BIP dnia: 2010-11-08
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza