Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO pn. „Zorganizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych kierowanych do młodzieży z terenu Gminy Borek Wlkp.”

WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO pn. „Zorganizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych kierowanych do młodzieży z terenu Gminy Borek Wlkp.”


W konkursie ofert na realizację zadanie pod nazwą: „Zorganizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych kierowanych do młodzieży z terenu Gminy Borek Wlkp.”, LKS „WISŁA” Borek Wlkp. , ul. Sportowa 6,63-810 Borek Wlkp. przyznano wsparcie finansowe w wysokości 4 500 zł. (słownie: cztery tysiące pięćset zł.)


Burmistrz Borku Wlkp.
/-/ Marian JańczakInformacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Mirosław Janowski
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2011-08-25
Wprowadzony do BIP dnia: 2011-08-25
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza