Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Ogłoszenie- oferta realizacji zadania publicznego "Małe granty" złożona przez LKS "WISŁA" Borek WLkp.

Ogłoszenie- oferta realizacji zadania publicznego "Małe granty" złożona przez LKS "WISŁA" Borek WLkp.


 Borek Wlkp., dnia 07.11. 2012 r.

PG.525. 3 .2012

OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Z 2010 r., Nr 234, poz. 1563 z późn. zm.) Burmistrz Borku Wlkp. podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia LKS „WISŁA” Borek Wlkp. na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu „Działania w zakresie sportu mające na celu upowszechnianie kultury fizycznej dla dzieci w zakresie piłki nożnej, popularyzację i rozwój sportu na terenie Gminy Borek Wlkp. Oraz zagospodarowanie wolnego czasu poprzez organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz halowego turnieju piłki nożnej dla dzieci do 12 lat”.

Zgodnie z treścią art. 19A ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Z 2010 r., Nr 234, poz. 1563 z późn. zm.), każdy w terminie 7 dni od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Uwagi proszę kierować na adres Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp. ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp. lub adres poczty elektronicznej: borekwlkp@borekwlkp.pl z dopiskiem - uwagi do oferty Stowarzyszenie LKS „WISŁA” Borek Wlkp. pt: „Działania w zakresie sportu mające na celu upowszechnianie kultury fizycznej dla dzieci w zakresie piłki nożnej, popularyzację i rozwój sportu na terenie Gminy Borek Wlkp. oraz zagospodarowanie wolnego czasu poprzez organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz halowego turnieju piłki nożnej dla dzieci do 12 lat” w terminie do dnia 14 listopada 2012 r.

 

Burmistrz Borku Wlkp.

/-/ Marian Jańczak

Informacje powiązane:

- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Tomek Marszałek
Informację wprowadził:
Opublikowany dnia: 2012-11-07
Wprowadzony do BIP dnia: 2012-11-07
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza