Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Wyniki otwartego konkursu fert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i powszechniania kultury fizycznej i sportu.

Wyniki otwartego konkursu fert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i powszechniania kultury fizycznej i sportu.


W konkursie ofert na realizację zadań pod nazwą:
„Działania w zakresie sportu mające na celu popularyzację i rozwój sportu i bazy sportowo-rekreacyjnej na terenie gminy Borek Wlkp., poprzez utrzymanie obiektów sportowych – Stadionu Miejskiego w Borku Wlkp. wraz z budynkiem socjalnym oraz boisk wielofunkcyjnych ORLIK w Borku Wlkp. i placem rekreacyjnym przy stadionie.” przyznano Ludowemu Klubowi Sportowemu „WISŁA” Borek Wlkp. ul. Sportowa 6, 63-810 Borek Wlkp. dotację na wsparcie realizacji zadań w wysokości 15 000 zł.
(słownie: piętnaście tysięcy zł.)
„Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu gminy Borek Wlkp., w tym prowadzenie pozalekcyjnych zajęć i organizowanie imprez o charakterze sportowo-rekreacyjnym oraz udział w rozgrywkach w zakresie rożnych dyscyplin sportu organizowanych przez wląsciwe związki i organizacje sportowe.”, przyznano Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Borek Wlkp. ul. Dworcowa 58,63-810 Borek Wlkp. dotację na wsparcie realizacji zadań w wysokości 25 000 zł. (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy zł.).
 
 
Burmistrz Borku Wlkp.
/-/ Marian Jańczak
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Alicja Łopatka
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2014-02-12
Wprowadzony do BIP dnia: 2014-02-12
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza