Strona główna » Dokumenty » Uchwały Rady » w sprawie: zabezpieczenia środków finansowych w budżecie Gminy Borek Wlkp. na rok 2015 na realizację projektu „Usprawnienie systemu technicznego OSP w Borku Wlkp. poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z dodatkowym sprzętem” współfinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

w sprawie: zabezpieczenia środków finansowych w budżecie Gminy Borek Wlkp. na rok 2015 na realizację projektu „Usprawnienie systemu technicznego OSP w Borku Wlkp. poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z dodatkowym sprzętem” współfinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Numer uchwały: 278
Numer sesji: 49
Rok: 2014


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Uchwały Rady
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Wiesława Wójcik
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2014-09-08
Wprowadzony do BIP dnia: 2014-09-09
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza