Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego w zakresie: kultury fizycznej i sportu w 2015 r.

Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego w zakresie: kultury fizycznej i sportu w 2015 r.


W konkursie ofert ogłoszonym Zarządzeniem Nr 12/2015 Burmistrza Borku Wlkp. z dnia 20 stycznia 2015 roku na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą:
„Działalność w zakresie sportu mająca na celu rozwój sportu i bazy sportowo-rekreacyjnej na terenie Gminy Borek Wlkp., poprzez utrzymanie obiektów sportowych – Stadionu Miejskiego w Borku Wlkp. wraz z budynkiem socjalnym, kortu tenisowego oraz boisk wielofunkcyjnych ORLIK w Borku Wlkp. i placem rekreacyjnym przy kompleksie sportowym”,
przyznano Ludowemu Klubowi Sportowemu „WISŁA” Borek Wlkp. dotację w wysokości 11 000 zł. (słownie: jedenaście tysięcy 00/100).

Burmistrz Borku Wlkp.
/-/ Marek RożekInformacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Alicja Łopatka
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2015-02-12
Wprowadzony do BIP dnia: 2015-02-12
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza