Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Zamknięcie postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego na Zakup i montaż ośmiu ulicznych lamp solarnych LED oraz opracowanie szkicu sytuacyjnego.

Zamknięcie postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego na Zakup i montaż ośmiu ulicznych lamp solarnych LED oraz opracowanie szkicu sytuacyjnego.


Gmina Borek Wlkp., zamyka postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego na Zakup i montaż ośmiu ulicznych lamp solarnych LED oraz opracowanie szkicu sytuacyjnego.
Zamknięcie postępowania zgodne jest zapisami zaproszenia do złożenia ofert, pkt. 11.

Zamknięcie postępowania dotyczy zapytania ofertowego opublikowanego 30.07.2015 „ZAPYTANIE OFERTOWE na „ZAKUP I MONTAŻ OŚMIU ULICZNYCH LAMP SOLARNYCH LED TYPU EKO5 30/250 ORAZ OPRACOWANIE SZKICU SYTUACYJNEGO"

 
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Joanna Krajewska
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2015-08-04
Wprowadzony do BIP dnia: 2015-08-10
Ilość zmian wpisu: 1 - pokaż poprzednie wersje


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza