Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Burmistrz Borku Wlkp. podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Szkolne Koło LOK Borek Wlkp. na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu – organizacji „Rejonowej Spartakiady Sportów Obronnych” w Borku Wlkp.

Burmistrz Borku Wlkp. podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Szkolne Koło LOK Borek Wlkp. na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu – organizacji „Rejonowej Spartakiady Sportów Obronnych” w Borku Wlkp.


Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.) Burmistrz Borku Wlkp. podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Szkolne Koło LOK Borek Wlkp. na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu – organizacji „Rejonowej Spartakiady Sportów Obronnych” w Borku Wlkp.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.), każdy w terminie 7 dni od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Uwagi proszę kierować na adres Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp. ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp. lub adres poczty elektronicznej: borekwlkp@borekwlkp.pl z dopiskiem - uwagi do oferty Stowarzyszenie Szkolne Koło LOK Borek Wlkp. pt: „Rejonowa Spartakiada Sportów Obronnych” w terminie do dnia 21 września 2015 r.

 

Burmistrz Borku Wlkp.

/-/Marek Rożek


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Alicja Łopatka
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2015-09-14
Wprowadzony do BIP dnia: 2015-09-14
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza