Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.


W konkursie ofert na realizację zadań pod nazwą:

  • Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Borek Wlkp. z zakresu piłki nożnej, badmintona, piłki siatkowej, tenisa ziemnego i tenisa stołowego wraz z utrzymaniem kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sportowej w Borku Wlkp..” przyznano Ludowemu Klubowi Sportowemu „WISŁA” Borek Wlkp. ul. Sportowa 6, 63-810 Borek Wlkp. dotację na wsparcie realizacji zadań w wysokości 25 000 zł. (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy 00/100).

 

Burmistrz Borku Wlkp.

/-/ Marek Rożek

 

 

 

 

 

 
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Alicja Łopatka
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2016-02-16
Wprowadzony do BIP dnia: 2016-02-16
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza