Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.


W konkursie ofert na realizację zadań pod nazwą:
• „Wzbogacenie oferty sportowej dla mieszkańców gminy Borek Wlkp. poprzez organizację i przeprowadzenie cyklu imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych skierowanych do szerokiej i zróżnicowanej wiekowo grupy uczestników i widzów (wymagane jest zorganizowanie minimum trzech imprez otwartych dla zróżnicowanej wiekowo grupy społecznej w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, w tym jedna również obejmująca zakres podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój swiadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej)”, przyznano Ludowemu Klubowi Sportowemu „WISŁA” Borek Wlkp. ul. Sportowa 6, 63-810 Borek Wlkp. dotację na wsparcie realizacji zadań w wysokości 14 000 zł. (słownie: czternaście tysięcy 00/100).


Burmistrz Borku Wlkp.
/-/ Marek Rożek
Borek Wlkp., dn. 12 maja 2016 r.

Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Tomek Marszałek
Informację wprowadził:
Opublikowany dnia: 2016-05-13
Wprowadzony do BIP dnia: 2016-05-14
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza