Strona główna » Dokumenty » Obwieszczenia » Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego i wystąpieniu do organów współdziałających w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie farmy wiatrowej ,,Strumiany" w Gminie Borek Wielkopolski wraz infrastrukturą towarzyszącą o mocy do 3MW, miejscowość: Strumiany, Ustronie, Zalesie.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego i wystąpieniu do organów współdziałających w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie farmy wiatrowej ,,Strumiany" w Gminie Borek Wielkopolski wraz infrastrukturą towarzyszącą o mocy do 3MW, miejscowość: Strumiany, Ustronie, Zalesie.

Numer dokumentu: OŚGG.6220.11.2016.MT
Rok: 2016


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Obwieszczenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Mirosław Twardowski
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2016-07-14
Wprowadzony do BIP dnia: 2016-07-14
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza