Strona główna » Dokumenty » Zarządzenia » Zarządzenie Nr 59/2017 zmieniające zarządzenie w sprawie upoważnienia do podejmowania działań wobec dłużników alimentacyjnych, prowadzenia postępowania wobec dłużników alimentacyjnych, prowadzenia postępowania w sprawach świadczeń z fundusz alimentacyjnego oraz przekazywania do biura informacji gospodarczej informacji o zobowiązaniach dłużnika alimentacyjnego.

Zarządzenie Nr 59/2017 zmieniające zarządzenie w sprawie upoważnienia do podejmowania działań wobec dłużników alimentacyjnych, prowadzenia postępowania wobec dłużników alimentacyjnych, prowadzenia postępowania w sprawach świadczeń z fundusz alimentacyjnego oraz przekazywania do biura informacji gospodarczej informacji o zobowiązaniach dłużnika alimentacyjnego.

Numer dokumentu: 59
Rok: 2017


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Zarządzenia
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Jolanta Chudzińska
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2017-08-07
Wprowadzony do BIP dnia: 2017-09-05
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza