Strona główna » Dokumenty » Wybory, referenda » Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 » Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych


W związku z wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonymi na dzień
26 maja 2019 roku, Burmistrz Borku Wielkopolskiego informuje, iż termin składania zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych upływa 26 kwietnia 2019 r. (piątek). Zgłoszenia można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp., ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wielkopolski, pokój nr 3, w godzinach pracy urzędu (poniedziałek do 16.00, wtorek–czwartek do 15.00, piątek do 14.00) przez pełnomocnika wyborczego, upoważnioną osobę lub pocztą. W przypadku wysłania zgłoszenia przesyłką pocztową o dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp.

Szczegółowy sposób zgłaszania kandydatów określa uchwała nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego.

Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można dokonać za pomocą formularza, który stanowi załącznik do niniejszej informacji.

Burmistrz Borku Wlkp.
/-/ mgr Marek Rożek
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Kadencja: Aktualna kadencja (2018 - 2023)
Autor informacji: Jolanta Chudzińska
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2019-03-06
Wprowadzony do BIP dnia: 2019-03-06
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza