Strona główna » Dokumenty » Wybory, referenda » Komisje Wyborcze

Komisje Wyborcze


Zarządzenie Nr 53 /2005

Burmistrza Borku Wlkp.

z dnia 19 września 2005 r.

 

w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych

 

 

Na podstawie art. 16 ustawy z dnia 27 września 1990 roku o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity Dz.U. z 2000 r. Nr 47, poz. 544 ze zmianami) zarządza się, co następuje:

 

§ 1

  1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze od nr 1 do nr 4 do przeprowadzenia na obszarze gminy Borek Wlkp. wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 09 października 2005 r.
  2. w składach określonych w załączniku do niniejszej uchwały.

  3. Składy obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Borku Wlkp.
  4. Skład poszczególnych obwodowych komisji wyborczych wywiesza się w ich siedzibach.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

 

Załącznik do zarządzenia

Burmistrza Borku Wlkp.

z dnia 19 września 2005 r.

 

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu

09 września 2005 r. na obszarze gminy Borek Wlkp.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 z siedzibą w Borku Wlkp.

  1. Artur Osowicz zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Marka Borowskiego.
  2. Michalina Sikora zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Donalda Tuska.
  3. Tomasz Szczepaniak zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.
  4. Agnieszka Dajewska zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
  5. Piotr Czajka zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Henryki Teodory Bochniarz.
  6. Karolina Józefowska zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kalinowskiego.
  7. Lidia Walkowiak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera.
  8. Danuta Wojtkowiak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Adama Słomki.
  9. Dorota Figielek Urząd Miejski.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 z siedzibą w Borku Wlkp.

  1. Sebastian Sokół zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Marka Borowskiego.
  2. Mateusz Sikora zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Donalda Tuska.
  3. Justyna Grzymisławska zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.
  4. Magdalena Kończak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
  5. Agnieszka Walczak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Henrykę Teodorę Bochniarz.
  6. Andrzej Kubiak zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kalinowskiego.
  7. Marek Mróz zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera.
  8. Józef Kobierski zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Adama Słomki.
  9. Krystyna Dajewska Urząd Miejski.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 z siedzibą w Koszkowie.

  1. Zdzisław Sokół zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Marka Borowskiego.
  2. Monika Jańczak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Donalda Tuska.
  3. Róża Jędrosz zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.
  4. Marian Talaga zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
  5. Sylwia Czajka zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Henrykę Teodorę Bochniarz.
  6. Marian Roszak zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kalinowskiego.
  7. Martyna Mróz zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera.
  8. Barbara Wojtkowiak zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Adama Słomki.
  9. Alicja Łopatka Urząd Miejski.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 z siedzibą w Zimnowodzie.

     1. Anna Marciniszyn zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta  

         Donalda Tuska.

     2. Wiesława Wójcik zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta

         RP Marka Borowskiego.

  1. Grzegorz Grzymisławski zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.
  2. Leszek Dajewski zgłoszony przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
  3. Monika Pajkert zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Henryki Teodory Bochniarz.
  4. Jan Wachowski zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kalinowskiego.
  5. Angelika Mróz zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera.
  6. Agata Kobierska zgłoszona przez osobę upoważnioną Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta RP Adama Słomki.
  7. Jolanta Chudzińska Urząd Miejski.

 

 

 




Informacje powiązane:




Typ dokumentu: Wybory, referenda
Kadencja: Kadencja IV (2002 - 2006)
Autor informacji: Mirosław Janowski
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2005-09-19
Wprowadzony do BIP dnia: 2007-08-01 (przeniesienie danych z poprzedniej wersji BIP)
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie




Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.



Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.














Valid XHTML 1.0 Transitional





skrzynka
podawcza