Strona główna » Dokumenty » Publicznie dostępny wykaz danych o środowisku » Publicznie dostępny wykaz danych o środowisku - formularz I - Inne dokumenty » Zawiadomienie o postępowaniu administracyjnym prowadzonym z udziałem społeczeństwa dla przedsięwzięcia pod nazwą "Utworzenie węzła betoniarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Studzianna, gm. Borek Wlkp. na terenie nieruchomości stanowiącej działkę nr ewid. 311/1 ark. mapy 1 obręb Studzianna"

Zawiadomienie o postępowaniu administracyjnym prowadzonym z udziałem społeczeństwa dla przedsięwzięcia pod nazwą "Utworzenie węzła betoniarskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Studzianna, gm. Borek Wlkp. na terenie nieruchomości stanowiącej działkę nr ewid. 311/1 ark. mapy 1 obręb Studzianna"

Numer karty: OŚGG.6220.8.2018.MT


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Publicznie dostępny wykaz danych o środowisku - formularz I - Inne dokumenty
Kadencja: Aktualna kadencja (2018 - 2023)
Autor informacji: Ryszard Busz
Informację wprowadził: Ryszard Busz
Opublikowany dnia: 2019-08-09
Wprowadzony do BIP dnia: 2019-08-09
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza