Strona główna » Dokumenty » Wybory, referenda » Wybory Prezydenta RP - 2020 r. » Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych


W związku z ogłoszeniem wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r., Burmistrz Borku Wielkopolskiego informuje, iż termin składania zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych upływa 10 kwietnia 2020 r. (piątek). Zgłoszenia można dokonać w Urzędzie Miejskim w Borku Wielkopolskim, ul. Rynek 1, 63-810 Borek Wielkopolski, pokój nr 3, w godzinach pracy urzędu (poniedziałek do 1600, wtorek–czwartek do 1500, piątek do 1400), przez pełnomocnika wyborczego, upoważnioną osobę lub pocztą. W przypadku wysłania zgłoszenia przesyłką pocztową o dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Borku Wielkopolskim.

Szczegółowy sposób zgłaszania kandydatów określa uchwała nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. z późniejszymi zmianami w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego.

Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można dokonać za pomocą formularza, który stanowi załącznik do niniejszej informacji.

Burmistrz Borku Wielkopolskiego
/-/ mgr Marek Rożek
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Wybory Prezydenta RP - 2020 r.
Kadencja: Aktualna kadencja (2018 - 2023)
Autor informacji: Jolanta Chudzińska
Informację wprowadził: Mirosław Janowski
Opublikowany dnia: 2020-02-11
Wprowadzony do BIP dnia: 2020-02-11
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza