Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze - referent ds. świadczeń wychowawczych


Kierownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borku Wielkopolskim informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy w Borku Wielkopolskim, ul. Droga Lisia nr 1, 63-810 Borek Wlkp. do zatrudnienia na stanowisku referent ds. świadczeń wychowawczych została wybrana Pani Iwona Garbarek, zamieszkała w Borku Wielkopolskim, Osiedle 600 – lecia nr 7.

Uzasadnienie wyboru
W wyniku zastosowanych metod i technik naboru komisja wyłoniła pięciu kandydatów, którzy spełnili niezbędne wymagania. Spośród wybranych kandydatów Pani Iwona Garbarek w najwyższym stopniu spełniła dodatkowe wymogi naboru na stanowisko referenta ds. świadczeń wychowawczych, ponadto posiada doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej oraz posiada dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Biorąc powyższe pod uwagę została podjęta decyzja o zatrudnieniu Pani Iwony Garbarek .

Kierownik Miejsko-Gminnego
Ośrodka Pomocy Społecznej
w Borku Wlkp.
Dutkowiak Dorota

Autor informacji: Dorota Dutkowiak
Informację wprowadził: 4
Opublikowany dnia: 2016-03-24
Wprowadzony do BIP dnia: 2016-03-24
Zmian: 0
Sprawdz stan sprawy w Urzędzie - kliknij tutaj
System umożliwia sprawdzenie statusu spraw prowadzonych w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp.. Aby uzyskać informację o prowadzonej sprawie należy podać numer dokumentu znajdujący się na "Potwierdzeniu przyjęcia pisma". Numer ten należy wpisać w polu wyszukiwarki.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


Valid XHTML 1.0 Transitional

skrzynka
podawcza